ALBUM RODZINNY // warsztat i udział w projekcie

ALBUM RODZINNY // warsztat i udział w projekcie
Fascynują Cię stare zdjęcia i rodzinne albumy? Lubisz rozmawiać z ludźmi, słuchać opowieści, zbierać historie? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności animacyjne i twórcze?

Zapraszamy Cię do udziału w projekcie, którego staniesz się nie tylko uczestnikiem, ale aktywnym współtwórcą. Dwudniowe warsztaty w kameralnym gronie przygotują Cię do samodzielnej pracy polegającej na poszukiwaniu ludzi, fotografii i opowieści. Po spotkaniu otrzymasz zadanie, które będzie realizowane przez trzy kolejne tygodnie – w sposób i trybie, który będzie dla Ciebie dogodny. Efekty wspólnej pracy zaprezentujemy w Bunkrze Sztuki, w ramach wystawy głównej Miesiąca Fotografii – wspólnie stworzymy nietypową, fotograficzno-tekstową instalację, która będzie rozwijana przez cały czas trwania festiwalu. 
 
Aby wziąć udział w warsztatach, wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij go na adres: warsztaty[at]2015.photomonth.com
 
Warsztaty odbędą się w dniach 20-21 kwietnia oraz 17 maja, w godzinach 11:00-15:00 (konieczna jest obecność na wszystkich spotkaniach). 
 
Na zgłoszenia czekamy do 17 kwietnia do godziny 20:00.
 
Informację o zaproszeniu do udziału w projekcie odeślemy najpóźniej 18 kwietnia. 
 
 
Warsztaty odbędą się w siedzibie Fundacji Sztuk Wizualnych. Spotkanie poprowadzi Agnieszka Pajączkowska z Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę” (www.e.org.pl). Udział w projekcie jest bezpłatny. 
 
„Album rodzinny” jest realizowany przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” w ramach festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie.
 
 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.