Artists Caught by [Umeå]

Artists Caught by [Umeå]
Zostały tylko 4 tygodnie na zgłoszenie pracy konkursowej do Artists Caught by Umeå – jednego z największych niekomercyjnych konkursów sztuki w Europie w kategoriach: fotografia, film oraz design.

Udział w konkursie może wziąć każdy, kto do 30 czerwca br. zgłosi swoją pracę inspirowaną życiem i kulturą północnej Szwecji. Zwycięzców wyłoni międzynarodowe jury, składające się ze znanych i cenionych ekspertów ze świata sztuki. Jurorami z Polski są: Agnieszka Cielecka-Jacobson (design), Paweł Felis (film) oraz związana z Miesiącem Fotografii Karolina Harazim (fotografia).
 
Skorzystaj z okazji, aby pokazać światu swój talent i wygraj 3 000 euro! Prace konkursowe zostaną wystawione w drugiej połowie 2013 roku, zarówno w czasie odbywającej się od września do października trasy Caught by Umeå po ośmiu europejskich miastach będących gospodarzami pólfinałów, jak i online, w ramach programu Stolica Kultury 2014.
 
Więcej informacji na: www.caughtbyumea.com
 
 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.