Małe Najedzeni Fest! i Miesiąc Fotografii w Krakowie zapraszają na „Drugie śniadanie”!

Bunkier Cafe
pl. Szczepański 3a Kraków
Sob.- 11:00–14:00
Małe Najedzeni Fest! i Miesiąc Fotografii w Krakowie zapraszają na „Drugie śniadanie”!
Małe Najedzeni Fest! i Miesiąc Fotografii w Krakowie zapraszają na „Drugie śniadanie” do Bunkier Cafe w sobotę 31 maja od godziny 11.00 do 14.00.

Cóż może być piękniejszego niż drugie śniadanie na trawie, pod kasztanami, z widokiem na Planty! Talerze wypełnią przeróżne smakołyki: chleb na zakwasie, sery od rumuńskich pasterzy, oscypki, bunce, prawdziwe matiasy, hummus, węgierskie wędliny, pasztety wegańskie i wegetariańskie, jaja pod wszelką postacią, pieczone mięsa, brioszki, bułki maślane... Dla najmłodszych domowej roboty lody, a dla tych starszych polski cydr z najnowszego rocznika i wina naturalne. Ech, życie jest piękne!

Małe Najedzeni Fest! to cykliczne, mniejsze edycje Najedzeni Fest! w kameralnych, nietuzinkowych miejscach i dekoracjach z ciekawym menu pod konkretnymi hasłami. Chcemy, aby narzucony kierunek poszukiwań kulinarnych łączył się z porą roku, dnia bądź trendem we współczesnym gotowaniu. Każda edycja MNF! to pokaz kreatywności i umiejętności 6–8 kucharzy, blogerów i amatorów, degustacja kawy i win połączone z piknikiem i muzyką.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.