Nabór do drugiej edycji Kraków Photo Fringe rozpoczęty!

Nabór do drugiej edycji Kraków Photo Fringe rozpoczęty!
Kraków Photo Fringe 2014 potrwa od 15 maja do 15 czerwca. Po sukcesie pierwszej edycji, Fundacja Lablab oraz Fundacja Sztuk Wizualnych organizują go po raz kolejny. Celem organizatorów jest zaprezentowanie szerokiego spektrum inicjatyw artystycznych, przy jednoczesnym podniesieniu rangi propozycji zewnętrznych oraz efektywniejszej promocji eventów odbywających się równolegle do Miesiąca Fotografii w Krakowie.

Ubiegłoroczna edycja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród instytucji i organizacji tworzących bogaty program Kraków Photo Fringe, jak i wśród widzów. Tradycyjnie, do współpracy zapraszamy artystów, kuratorów, aktywistów oraz organizatorów wydarzeń o tematyce fotograficznej. W tym roku do wysyłania zgłoszeń zachęcamy również właścicieli lokali, którzy chcieliby udostępnić przestrzeń dla projektów artystycznych i tym samym współtworzyć kulturalną mapę Krakowa.

Czekamy na propozycje wystaw, happeningów, performansów, prezentacji, konkursów, promocji książek, spotkań autorskich, prelekcji, akcji oraz warsztatów. Zapewniamy  wsparcie logistycznie, promocję i doradztwo w sposobie realizacji wydarzeń.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres info@krakowfringe.com do 11.04.2014 Formularze zgłoszeniowe dostępne na stronie www.krakowfringe.com (odpowiednio dla wydarzeń i dla lokali).

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.