Szukamy przedmiotów z duszą, naznaczonych upływem czasu

Szukamy przedmiotów z duszą, naznaczonych upływem czasu
W związku z planowanymi działaniami w ciemni fotograficznej, która jest częścią zbliżającej się wystawy "Oddźwięki", Sekcji eksperymentalnej Miesiąca Fotografii w Krakowie 2014, poszukujemy różnych przedmiotów: z duszą, naznaczonych upływającym czasem, jak i nowych, ale tajemniczych, o niekoniecznie wiadomym przeznaczeniu. Chcemy zgromadzić kolekcję przedmiotów o najróżniejszych kształtach, przejrzystości i materii. Przedmioty będą służyły widzom wystawy do naświetlania ich w formie fotogramów.

Zachęcamy wszystkich chętnych aby zaglądnąć na strych, do warsztatu, pracowni, szuflad i tak dalej. Być może znajdą się tam “przedmioty-skarby", które nie spełniają już dawno swojej funkcji, a ta wystawa da im drugie życie.

Ucieszy nas każdy ofiarowany na czas trwania wystawy przedmiot. Na Wasze znaleziska czekać będziemy od 23 kwietnia do 16 maja. Prosimy o przynoszenie ich i pozostawienie w recepcji Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki, pl. Szczepański 3a, od wtorku do niedzieli w godzinach 12–20 oraz w siedzibie Fundacji Sztuk Wizualnych przy ul. Ślusarskiej 9 w Krakowie od poniedziałku do piątku w godzinach 10–17

Przedmioty powinny mieścić się na kartce o wymiarach 24x30 cm – w poziomie, a w pionie nie powinny przekraczać 40 cm wysokości.

Przykładowe przedmioty, których poszukujemy: szklane kulki, muszle, mechaniczne części do urządzeń np. od zegara /koniecznie czyste/, wszelakie przedmioty niewiadomego przeznaczenia itp.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.