Trwa weekend otwarcia Festiwalu!

Trwa weekend otwarcia Festiwalu!
Miesiąc Fotografii w Krakowie został już oficjalnie otwarty. Na wernisażu wystawy Josefa Koudelki w Galerii Starmach były prawdziwe tłumy!

Tak jak na kolejnym wernisażu, SP9DGO Bogusława Madeja w ksiągarnia | wystawa. Podczas wernisażu Bogusław Madej otrzymał z rąk Anny Klimczak, która reprezentowała Fundację Griffin Art Space, nagrodę Griffin Art Space – Lubicz 2014 - kolekcjonerską teczkę ze swoim portfolio. Kiedy emoje opadły ruszyliśmy wszycy do Forum Przestrzenie, gdzie, mamy nadzieję, świetnie bawiliście się z nami do białego rana.

 

A dzisiaj ciąg dlaszy! Zaczynamy od pierwszego Spotkania mistrzowskiego z Indrė Šerpytytė, które poprowadzi Gintaras Česonis w MOCAKu o godzinie 14:00, a następnie przenosimy się do Bunkra Sztuki, gdzie o 16:00 odbędą się dwa wernisaże: TRACK-22 kuratorowany przez Markusa Schadena z The PhotoBookMuseum oraz Ciało Obce, wystawa przygotowana przez Pawła Szypulskiego. Zbierzcie siły, bo to nie wszystko! O 19:00 w Skład Długa otwieramy wystawy Sekcji ShowOFF!

 

Pamiętajcie, żeby w międzyczasie zajrzeć do naszego Centrum Festiwalowego (pl. Szczepański 3a). Znajdziecie tu festiwalowe mapki, gadżety, dużo dobrych książek i naszych cudownych wolontariuszy, którzy udzielą Wam wszystkich niezbędnych informacji o Festiwalu. Do zobaczenia!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.