Weekend photobooków

Weekend photobooków
W czwarty weekend Miesiąca Fotografii królują książki fotograficzne! Dlatego jeśli tylko długi weekend spędzacie w Krakowie, zapraszamy na chwilę relaksu z książką.

Weekend photobooków zaczęliśmy od Spotkania mistrzowskiego z Łukaszem Gorczycą i Adamem Mazurem, kuratorami wystawy: Wisła. Z nurtem i pod prąd propagandy i autorami bloga polishphotobook.tumblr.com oraz Wojciechem Nowickim, kuratorem Programu Głównego MFK 2015.  
 
W sobotę macie okazję wybrać się aż na trzy spotkania poświęcone książkom fotograficznym: o 17:00 na spotkanie i prezentację książki Patryka Karbowskiego "Halfway" w Akademii Fotografii, 18:00 panel dyskusyjny: Książka fotograficzna w Polsce z udziałem Łukasza Gorczycy, Rafała Milacha, Anny Nałęckiej i Wojciecha Nowickiego, a na koniec dnia spotkanie z autorami kolejnej publikacji kolektywu Sputnik Photos oraz Rafałem Milachem, współtwórcą i edytorem książki.
 
Niedziela to nie koniec spotkań wokół photobooków! Dlatego zapraszamy na spotkanie z tegoroczną laureatką Sekcji ShowOFF i autorką książki "Przeczucie" - Yulią Krivich o 13:00 w Pauza In Garden.
 
A jeśli szukacie photobooków dla siebie, zajrzyjcie koniecznie do naszego sklepiku w Centrum Festiwalowym (pl. Szczepański 3a). 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.