MFK 2014 rozpoczęty!

MFK 2014 rozpoczęty!
fot. Studio Luma, www.studioluma.pl
Wernisaże, spotkania, warsztaty... Weekend Otwarcia MFK 2014 trwa!

Pogoda nam nie straszna, więc po pierwszych czwartkowych wernisażach otwarcia wystaw Programu głównego oraz Sekcji ShowOFF poszły – nomen omen – jak burza. Dowodem choćby tłumy zgromadzone na piątkowym Oficjalnym rozpoczęciu Miesiąca Fotografii w Krakowie 2014 w Galerii Starmach, kolejnych wernisażach, spotkaniach i imprezach tego Weekendu. Dzisiaj – ciąg dalszy!

 

Już wstaliście? Do zobaczenia w Bunkrze Sztuki na spotkaniu z Jiri Šigutem (o 12.00), Spotkaniu mistrzowskim z Jasonem Fulfordem o godz. 13.00 w Mandze oraz ostatnich wernisażach Programu głównego: FOLK. Osobista etnografia Aarona Schumana w Muzeum Etnograficznym o godz. 15.00  oraz Promieniowanie (kurator: Wojciech Nowicki) w Muzeum Manggha o godz. 17.00. Macie jeszcze wolną chwilę? Zapraszamy na spotkanie z laureatem Sekcji ShowOFF, Lucianem Branem, w Muzeum Inżynierii Miejskiej o godz. 14.30

 

W drodze z jednego festiwalowego miejsca w drugie nie omińcie Biura festiwalowego! To tutaj znajdziecie fantastyczne książki, wszelkie informacje o MFK 2014 oraz nasze festiwalowe gadżety! Do zobaczenia!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.